İade ve Değişim

Müşteri ürünü teslim almasından itibaren 7 gün içinde ürünü geri iade edebilir. Bu geri iadenin sebebi ürünün teknik arızası ya da defosu ise perdeperde.com ürünün ücreti ve kargo bedeli toplamı kadar başka ürün ile değişimi ya da ücret iadesi yapacaktır. Eğer iade sebebi "beğenmeme" ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca o beğenilmeyen ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir.


Ödeme

Kapıda Ödeme Tercih etmeniz halinde, siparişlerinizin tutarını kargonuzu teslim aldığınız sırada nakit olarak kapınızda ödeyebilirsiniz.

Havale/EFT Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı size gösterilen banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir.

Havale Bilgilerimiz:

AD/SOYAD: ASAL TEKSTİL

BANKA ADI: İŞ BANKASI

ŞUBE: BARAJYOLU ŞUBESİ


ŞUBE NO: 6013

IBAN NO: TR94 0006 4000 0016 0130 392456


Kargo

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından perdeperde.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Siparişleriniz PTT veya Aras Kargo ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.

Kargo Ücreti

perdeperde.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.